tel.: 691 320 400mail: biuro@cess.pl

REALIZACJE

Wybrane zrealizowane projekty

Best Gum

Modernizacja pras hydraulicznych do regeneracji taśm transportu węgla brunatnego w firmie BESTGUM POLSKA SP. Z O.O. Prace w latach 2011-2012 obejmowały modernizacje systemu sterowania dla dwóch pras w oparciu o sterownik PLC, panel operatorski i system czujników i zaworów regulacyjnych. Wykonano pełną wizualizację i archiwizację procesu.

BUSKOWIANKA

Modernizacja linii rozlewniczej dla butelek PET dla firmy BUSKOWIANKA S.A. Prace w roku 2012 obejmowały dostosowanie wszystkich maszyn do produkcji wody w butelkach z niskim gwintem.

KONSTAK SP. ZO.O.

Zaprojektowanie i wykonanie monitoringu zbiorników magazynowych cieczy dla KONSTAK SP. ZO.O. (docelowo PLATINUM OIL). Prace w 2011 roku obejmowały zaprojektowanie i wykonanie systemu nadzoru nad pracą zbiorników magazynowych cieczy w oparciu o sterownik PLC z ekranem operatorskim i system wykrywanie przecieków.

Modernizacja systemu sterowania i AKPiA Instalacji Odsiarczania Spalin dla bloków 5 i 6 Elektrowni Bełchatów SA. Nadzór nad modernizacją systemu sterowania DeltaV oraz AKPiA dla firmy Emerson Process Management Power and Water Solutions. W zakres prac wchodziły: koordynacja projektowania, nadzór prac montażowych i uruchomieniowych.